ساخت وبلاگ جدید
ساخت وبلاگ جدید و حرفه ای در چند ثانیه


قطعات تشکیل دهنده پکیج 

۱-برد پکیج:
برد پکیج دیواری مانند مغز دستگاه عمل می کند که وظیفه ی آن این است که تجزیه و تحلیل ورودی و خروجی های دستگاه را انجام می دهد.
2 -وریستور:
نوعی مقاومت وابسته به ولتاژ است که برای حفاظت از قطعات و مدارات الکترونیکی در برابر ولتاژ اضافی مورد استفاده قرار می گیرد
 3- -ترمیستور:
یک مقاومت حساس به درجه حرارت از جنس نیمه هادی می باشد 
 ۱ -ترمیستور با ضریب حرارتی مثبت PTC : مقدار مقاومت این نوع ترمیستوربا افزایش دما افزایش می یابد . ۲ -ترمیستور با ریب حرارتی منفی NTC : مقدار مقاومت این نوع ترمیستور با کاهش دما کاهش می یابد
4 -فلوسویچ یا کلید جریان:
 در مسیر آب ورودی به شوفاژ دیواری قرار دارد و همانند یک کلید باعث قطع و وصل جریان الکتریکی می شود
  5- شیرسه طرفه:
باعث تغییر مسیرعبور آبگرم از مدار شوفاژ به مدار آبگرم مصرفی توسط این شیر انجام می گردد .
6 -پمپ خطی یا پمپ سیرکولاسیون:
جهت جبران افت فشار مدار گرمایش و گردش آبگرم در مسیر بسته گرمایش از این پمپ استفاده می شود . این پمپ توسط یک عدد خازن که بطور سری در مدار الکتریکی آن نصب شده راه اندازی می شود.
7- - NTC یا سنسور حرارتی مدار آبگرم مصرفی:
از این قطعه جهت حس کردن دمای لوله ی مبدل مربوط به آبگرم مصرفی نصب می گردد و در صورتی که دمای لوله بیش از حد نرمال گردد باعث خاموش شدن مشعل دستگاه می شود تا از بروز هرگونه حادثه ناگوار جلوگیری گردد.
 8- شیر اطمینان:
یک نوع شیر حساس به دما و فشار است و برای زمانی که فشار کاری سیستم ازBar ۳ بیشتر شود یا زمانی که دمای سیستم از حد نرمال بالاتر رود ( ۹۹ درجه سلسیوس بگ ذرد ) با باز شدن مجرای خروجی این شیر ، فشار و آب اضافی از سیستم خارج می شود و در حقیقت یک نوع شیر ایمنی به حساب می آید .
9 -گیج دما و فشار:
همان فشار سنج و دماسنج است که بر روی بدنه ی پکیج نصب شده است و فشار و دمای سیستم را برای ما مشخص می کند .
 10-  NTC یا کلید حرارتی مدار گرمایش:
دمای خط لوله ی آب مدار گرمایش را کنترل می کند و وقتی که دمای خط لوله به دمای تنظیم شده رسید مشعل را خاموش می کند.
11 - ترموستات دود یا سنسور دود:
سنسور یا همان قسمت حسگر آن به قسمت بالایی کلاهک تعدیل نصب می شود و وقتی که دودکش به هر دلیلی وظیفه ی خود را به خوبی انجام ندهد ( تخلیه گازهای حاصل از احتراق مختل شود ) کلاهک تعدیل داغ می شود و این داغ بودن توسط این سنسور حس شده و به برد فرمان خاموشی سیستم را می دهد.
 12 -شیر هواگیری اتوماتیک   vent Air
بر روی پمپ سیرکولاسیون نصب شده است و بصورت اتوماتیک عمل هواگیری را انجام می دهد.

مصرف کنندگان عزیز توجه داشته باشید پکیج رادیاتور را از فروشگاه های معتبر خریداری نمایید و از داشتن گارانتی و خدمات پس از فروش آن اطمینان حاصل نمایید.
جهت انتخاب صحیح پکیج رادیاتور متناسب با فضای مورد نظرتان، نقد و بررسی و اطلاعات بیشتر محصولات می توانید با گروه تاسیساتی یزد تهویه تماس حاصل فرمایید .

شرکت تاسیسات یزد تهویه با داشتن سالها تجربه در زمینه فروش، تعمیرات ، سرویس دهی، خدمات رسانی انواع تجهیزات سرمایشی و گرمایشی، پکیج های شوفاژ دیواری : بوتان در برند های مختلف ، ایران رادیاتور با برند های مختلف ، ایتالترم ، دئوترم ، هات کینگ ، وایلانت ، لورچ، اساتیس ، آَلپن هات ،سونیه دوال و انواع برند های رادیاتور : فرارا ، فلاما ، اساتیس ، یوکسل ، ازدمیر ، پرشین و ایران رادیاتور برای مشتریان خود با بهترین قیمت آماده خدمت رسانی در اسرع وقت به شما می باشند.

مدیر فروش  :09175956590
آدرس شعبه1: شیراز چهارراه هوابرد به سمت چهارراه سرباز، بعد از ساختمان بهزیستی ساختمان نبش کوچه طبقه 2 واحد 4
شعبه 2: شیراز بلوار صنایع ، بعد از شهرک آرین به سمت گلستان ، روبرو شیمی گیاه بعد از کوچه 28 دکتر حسابی نبش کوچه -28/1


مشخصات

  • جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : دمای ,فشار ,مدار ,پکیج ,آبگرم ,سیستم ,آبگرم مصرفی ,مدار گرمایش ,دمای سیستم ,کلاهک تعدیل ,پکیج رادیاتور ,مدار آبگرم مصرفی ,قطعات تشکیل دهنده
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین ارسال ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

مرجع نیازمندی های موبایل آپشن خودرو | گندم کار حکمت و حکایت Maeve با ما به روز ترین باشید جزئیات زلزله امروز - زمین لرزه شکوه کوهسار "سکوت غلــــیـــظ" صنعت آموزشگاه کامپیوتر توس